x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Повернення/обмін

На весь пропонований у нашому інтернет магазині товар надається 14-денна гарантія з правом повернення або заміни. Гарантія діє за умови збереження товарного вигляду - взуття, котре повертається взували виключно для примірки, на ньому відсутні сліди використання і цілісність комплектації замовлення повністю збережена (товар, коробка).
При поверненні Вам необхідно написати заяву з Вашою претензією і вкласти його в коробку з 
товаром, котрий повертається. Якщо розмір не підійшов необхідно вкласти лист з малюнком Вашої стопи. Заміна розміру без малюнка стопи не проводиться.


Враховуючи відносно тривалий період заміни товару на інший розмір, радимо особливу увагу під час замовлення приділяти уточненню Вашого розміру.

Якщо товар не підійшов клієнту без вагомих причин або з особистих міркувань (не подобається, передумав і ін.), при цьому якість товару відповідає заявленій на сайті, а його зовнішній вигляд повністю відповідає розміщеним фото, повернення можливе, при цьому клієнт компенсує вартість послуг кур'єрської служби та комісій банку. У разі, якщо клієнтом було здійснено передоплату, вона повертається клієнтові за вирахуванням вартості доставки і повернення товару, а також комісій банку клієнта.


Після розгляду претензії на протязі 14 днів, буде прийнято рішення про заміну або повернення грошових коштів за погодженням з покупцем.

Транспортні послуги по поверненню/обміну оплачує покупець​

Повернення коштів і заміна моделі на більший / менший розмір.
Щоб повернути куплену Вами модель або оформити заміну на більший або менший розмір потрібно заповнити заяву (зразок заяви можна завантажити за посиланням нижче):
Заява на заміну / обмін моделі
Заява на повернення грошових коштів