x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Недорогі дитячі чоботи - доступні ціни та широкий вибір онлайн


Дитячі чоботи - звична зимове взуття для маленьких покупців.
У чоботях ніжкам малюка тепло, а більш високу халяву робить це взуття економною, оскільки багато батьків купують дитячі чоботи на розмір, а то й два більше ніж потрібно дитині. Зазвичай це пояснюється тим, що за сезон маленькі діти не зносять пару чобіт, тому багато мам залишають пару ще й на наступну зиму. Такий прагматизм більш ніж розумний тільки відносно малюків до 3 років, оскільки такі дітки не надто багато часу проводять на вулиці в силу свого віку. А від того що дитина пару годин погуляв в парку - з чобітьми нічого не трапитися.
Одну - дві парі дитячих чобіт найчастіше купують для дітей від 3-х років. Так би мовити святковий і повсякденний варіанти. Або одну парадну - ходити в дитячий садок, а іншу - домашню - для катання на санках, або ігор у дворі.
Дитячі чоботи - це тепле взуття, оскільки утеплювач (штучний, або натуральний) вшитий по всій довжині чобіт, в тому числі і в гомілки, тому занадто теплі шкарпетки вашому малюкові можуть і не знадобиться.
Радимо купити своєму чаду за низькою ціною оптом дві три пари зимових чобіт і ваш малюк буде насолоджуватися зимовою казкою не тільки з вікна квартири, ні і через ігри в сніжки, та й просто через прогулянки на морозному повітрі. А Ви не будете переживати за здоров'я своєї дитини, оскільки знаєте, що ніжки у малюка не замерзнуть в теплій взуття.

У цій категорії немає товарів.

ДарУЄМО 50 ГРН.
за підписку на наші новини