x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

About Us

«Ми - незвичайний інтернет магазин ... Ми - особливі .. Ми - оригінальні» - звичайно ж, нам хотілося б так розповісти про себе. Але не вийде, тому як є у нас одна особливість, яка заважає нам все це сказати - ми намагаємося бути чесними як самі з собою, так і з нашими клієнтами.
Отже, ми - звичайнісінький інтернет магазин, який почав свою історію ще в жовтні 2010 року під назвою ShokShop (сам сайт shokshop.com.ua ще існує, але за непотрібністю він швидше мертвий ніж живий).
У травні 2013 року назву нашого магазину було змінено на Shoes Territory - Shoester і так виник ресурс, на сторінках котрого Ви зараз перебуваєте. Наш колектив відносно невеликий - всього 7 співробітників, зате кожен дуже непогано справляється зі своїми обов'язками і любить свою роботу.
Знаходимося ми у Львові - звідси рукою подати до Польщі, відповідно якраз взуття з Польщі ми й продаємо. До речі, досить непогане взуття в співвідношенні ціна -якість, чим досить активного користуються всі співробітниці нашого магазину, активно поповнюючи свій взуттєвий гардероб. Вже думаємо - може нам знижки для «своїх» скасувати?
Ось такі ми, звичайний взуттєвий інтернет магазин, співробітники котроголюблять красиве взуття . .... І люблять наших клієнтів, котрі люблять красиве взуття.